prawnik zielona góra radca prawny zielona góra kancelaria radcy prawnego zielona góra

PORADY PRAWNE ZIELONA GÓRA


Kiedy warto skorzystać z naszej porady prawnej?

Dla większości osób kwestie prawne są dość zawiłe. W tej dziedzinie nie brak bowiem specjalistycznego języka, a obowiązujące przepisy często ulegają zmianom. Kiedy więc otrzymują Państwo pismo z urzędu lub sądu, często pojawia się niepewność. To jedna z sytuacji, w której warto skorzystać z porady prawnej. Doświadczony radca będzie bowiem wiedział, w jaki sposób należy zareagować na otrzymane wezwanie, czy jest możliwe odwołanie się od konkretnych decyzji i postanowień itd., a w przypadku konieczności stawienia się przed sądem jest gotowy Państwa reprezentować.

Zakres działania kancelarii


Kancelaria Radców Prawnych Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c. oferuje kompleksowe porady prawne, a także stałą opiekę prawną lub różnorodną pomoc doraźną, taką jak na przykład sporządzenie pism i opinii prawnych czy reprezentowanie przed urzędami i sądami. Jeżeli szukają Państwo specjalisty, który pomoże Wam wyjaśnić niejasności i podpowie, jakie działania należy podjąć w konkretnej sytuacji, to zapraszamy do naszej kancelarii.

Kancelaria udzielająca kompleksowego wsparcia


Głównym miejscem naszego działania jest Zielona Góra, ale odległości nie stanowią dla nas problemu i podejmujemy się współpracy na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Specjalizujemy się w takich obszarach jak: prawo gospodarcze, medyczne, administracyjne, cywilne, rodzinne, ubezpieczeniowe, prawo pracy i wiele innych. Pamiętajcie Państwo, że porady prawne nie są przeznaczone tylko dla osób mających poważne problemy natury prawnej. Warto korzystać z pomocy doświadczonych radców prawnych również w mniej stresujących okolicznościach, na przykład po to, by upewnić się, co do prawidłowości umów przed ich zawarciem. Zachęcamy do kontaktu z nami także w takich sytuacjach.

Wsparcie prawne dla każdego


Nasza kancelaria to miejsce, w którym rzetelnie i z uwagą podochodzimy do każdego klienta. Naszą lokalizacją jest Zielona Góra, ale zachęcamy do kontaktu również osoby przebywające w innych miejscach w Polsce i za granicą. Zapewniamy porady prawne zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom. Naszą domeną jest udzielanie kompleksowego wsparcia prawnego, dostosowanego do aktualnych warunków i potrzeb klienta. W naszych działaniach stale bazujemy na wiedzy i doświadczeniu prawniczym, dbając jednocześnie o wyjaśnienie wszystkich wątpliwości w zrozumiały dla Państwa sposób. Na bieżąco aktualizujemy informacje o zmieniających się przepisach prawa. Dzięki temu, korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że wykorzystujemy wszystkie możliwości, które daje nam aktualnie obowiązujące prawo.