Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
prawnik zielona góra radca prawny zielona góra kancelaria radcy prawnego zielona góra

O KANCELARII

 

Doświadczona, rzetelna, świadcząca kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie, zarówno w obsłudze podmiotów publicznych czy przedsiębiorców, jak i osób fizycznych – tym wyróżnia się nasza kancelaria radcy prawnego. Zielona Góra i okolice to główny obszar naszego działania, obsługujemy jednak nie tylko klientów z województwa lubuskiego, lecz także firmy i osoby fizyczne działające na terenie całego kraju oraz podmioty z zagranicy.
Świadczona przez Kancelarię Radców Prawnych Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c. pomoc prawna to poszukiwanie właściwego rozwiązania dla wszelkiego typu problematycznych zagadnień, profesjonalne doradztwo poparte świetnym przygotowaniem merytorycznym , prowadzone z odpowiednim wyczuciem, zrozumieniem problemów Klienta i właściwą pracy prawnika dyskrecją. Kancelaria Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c. to zaufana i sprawdzona kancelaria radców prawnych. Zielona Góra, ul. Żeromskiego 1/2. Zapraszamy!

 

Działalność Kancelarii opiera się na świadczeniu pomocy prawnej poprzez:

  • udzielanie porad prawnych,
  • sporządzanie pism i opinii prawnych,
  • opiniowanie umów i innych dokumentów prawnych,
  • reprezentację w postępowaniach sądowych i sądowoadministracyjnych, jak też przed organami administracji publicznej,
  • stałą i doraźną obsługę prawną firm i instytucji państwowych.

ZESPÓŁ 

Katarzyna Szczepankiewicz
radca prawny
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 696 428 045

radca prawny

 

Paulina Gabrysiak
radca prawny
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 665 681 415

kancelaria prawna