Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
prawnik zielona góra radca prawny zielona góra kancelaria radcy prawnego zielona góra

O KANCELARII

 

Doświadczona, rzetelna, świadcząca kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie, zarówno w obsłudze podmiotów publicznych czy przedsiębiorców, jak i osób fizycznych – tym wyróżnia się nasza kancelaria radcy prawnego. Zielona Góra i okolice to główny obszar naszego działania, obsługujemy jednak nie tylko klientów z województwa lubuskiego, lecz także firmy i osoby fizyczne działające na terenie całego kraju oraz podmioty z zagranicy.
Świadczona przez Kancelarię Radców Prawnych Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c. pomoc prawna to poszukiwanie właściwego rozwiązania dla wszelkiego typu problematycznych zagadnień, profesjonalne doradztwo poparte świetnym przygotowaniem merytorycznym , prowadzone z odpowiednim wyczuciem, zrozumieniem problemów Klienta i właściwą pracy prawnika dyskrecją. Kancelaria Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c. to zaufana i sprawdzona kancelaria radców prawnych. Zielona Góra, ul. Żeromskiego 1/2. Zapraszamy!

 

Działalność Kancelarii opiera się na świadczeniu pomocy prawnej poprzez:

  • udzielanie porad prawnych,
  • sporządzanie pism i opinii prawnych,
  • opiniowanie umów i innych dokumentów prawnych,
  • reprezentację w postępowaniach sądowych i sądowoadministracyjnych, jak też przed organami administracji publicznej,
  • stałą i doraźną obsługę prawną firm i instytucji państwowych.

Kancelaria radcy prawnego – pomoc, jakiej szukasz

Jeżeli szukasz fachowej pomocy prawnej, to nasza kancelaria jest miejscem, które koniecznie musisz odwiedzić. Pracujący w niej radcy prawni to osoby, które świadczą pomoc prawną z zakresu między innymi prawa rodzinnego, cywilnego, administracyjnego czy prawa pracy. Kancelaria radcy prawnego mieszcząca się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 13/17 w Zielonej Górze czynna jest od poniedziałku do soboty, aby niezależnie od godzin pracy, każdy zainteresowany mógł przyjść ze swoim problemem i otrzymać konkretną poradę. Radcy prawni dysponują obszerną wiedzą pozwalającą na precyzyjne udzielanie konsultacji prawnych czy sporządzanie opinii prawnych. Kancelaria Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c. świadczy również usługi, takie jak występowanie w roli pełnomocnika klienta zarówno przed sądami, jak również przed urzędami.

Kancelaria udzielająca kompleksowego wsparcia

Już samo stawiennictwo się w sądzie i bronienie swoich racji jest dla większości bardzo stresogenne. Dlatego żeby oszczędzić sobie tego typu emocji, lepiej skorzystać z usług radcy prawnego - profesjonalisty, który ma za sobą setki podobnych spraw, wie jak one przebiegają, czego można się spodziewać, a przede wszystkim zna przepisy i będzie godnie nas reprezentował. Kancelaria radcy prawnego bardzo często zajmuje się  sprawami rodzinnymi, majątkowymi i ubezpieczeniowymi, które dominują wśród klientów indywidualnych. Niemniej jednak zakres porad prawnych, jakich udzielamy, jest o wiele większy. A nasza pomoc jest doraźna lub stała.

Kancelaria radcy prawnego obsługująca firmy i osoby prywatne

Jesteśmy do dyspozycji każdego, kto tylko potrzebuje pomocy prawnej. W swojej wieloletniej działalności reprezentowaliśmy przedsiębiorców, podmioty publiczne oraz osoby prywatne. Kancelaria Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c. wykonuje kompleksowe usługi, podchodząc do każdej sprawy indywidualnie i rzetelnie się do niej przygotowując, co z kolei przekłada się na pozytywne rozstrzygnięcia spraw, jakimi się zajmujemy. Nasza kancelaria radcy prawnego obsługuje podmioty z terenu województwa lubuskiego i nie tylko. Dlatego jeżeli mają Państwo problem i szukają porady, to zapraszamy do kontaktu!

ZESPÓŁ 

Katarzyna Szczepankiewicz
radca prawny
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 696 428 045

radca prawny

 

Paulina Gabrysiak
radca prawny
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 665 681 415

kancelaria prawna